جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

اظهارات ناداور صربستانی درباره پنالتی ایرانجام جهاني 2014 برزيل

  داور بازی تیم های ایران و آرژانتین در دفاعیه خود در خصوص تصمیم عجیبش گفت: «زابالتا اول توپ را زد!»

  اظهارات ناداور صربستانی درباره پنالتی ایران

   

  میلوراد مازیچِ دست‌كج، ناداور صربستانی بازی ایران و آرژانتین كه پنالتی تیم ملی را دزدید و به اندازه لیونل مسی در شكست ایران مقابل آرژانتین نقش داشت، در گفتگو با رسانه‌های ورزشی صربستان مدعی شد مدافع آرژانتین قبل از برخورد با مهاجم ایران، توپ را زده بود!
  در حالی‌كه رسانه‌های ورزشی صربستان از مازیچ انتقاد كرده بودند، این داور صرب به دفاع از خود پرداخته است. رسانه‌های صربستان مصاحبه كوتاهی از مازیچ را منتشر كرده‌اند كه ناداور صرب در این گفتگو از تصمیم خود دفاع كرده است.

  مازیچ در دفاعیه خود كه در رسانه‌های صربستان منتشر شده گفته است: «در صحنه مشكوكی كه درون محوطه جریمه آرژانتین اتفاق افتاد، نزدیك صحنه بودم و تصور می‌كنم تصمیم درستی گرفتم. مدافع آرژانتین (زابالتا) قبل از برخورد با مهاجم ایران (دژاگه) ابتدا توپ را زد و سپس در حالی كه توپ كاملاً از دروازه دور شده بود و مهاجم ایران دیگر هیچ شانسی برای اقدام به حمله یا ادامه حركت خود نداشت، با او برخورد كرد.»
  وی افزود: «به همین دلیل آن لحظه احساس كردم خطای پنالتی رخ نداده است. بعد كه فیلم بازی را دیدم، نظرم برنگشت. هر چند اندكی دچار تردید شدم اما هنوز هم فكر می كنیم تصمیم درستی گرفتم.»


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 4 تير 1393
  منبع
  برچسب ها : آرژانتین ,صربستان ,تصمیم ,رسانه‌های ,مازیچ ,برخورد ,تصمیم درستی ,درستی گرفتم ,مهاجم ایران ,رسانه‌های صربستان ,مدافع آرژانتین ,تصمیم درستی گرف ,
  اظهارات ناداور صربستانی درباره پنالتی ایرانجام جهاني 2014 برزيل

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر